MÖBLER / Bord / Hörnbord 9614025
*
nr 961 4025
Hörnbord
Teak/Rotting, France & Son längd: 77 cm, djup: 77 cm, höjd: 65 cm
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.500 kr
Sista tid för bud online:
måndag 11 maj 2015
kl 18:24:33
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
11/5 17:49:14
1
Vinnande bud
- Tema
11 maj
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bord hörnbord rotting teak teakmöbler trä
-
5136 Barnmöbel
3 delar, Tidigt 1900-tal, Skrivbord + 2 st pinnsto..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 19:22
-
5217 Blomsterbord
Teak, på trissor. Bredd: 92 cm, djup: 30 cm, höjd:..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 20:51
-
4008 Bockbord
Furu. Bredd: 137 cm, djup: 60 cm, höjd: 72 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 20:06
-
4146 Bord
med klaffar och låda, mahogny. Bredd: 115 cm + 2 k..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 18:08
-
5218 Lampbord
Alm, med hylla. Bredd: 60 cm, djup: 34 cm, höjd: 6..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 18:47
-
5273 Lampbord
mahogny, NK. Bredd: 63 cm, djup: 61 cm, höjd: 51 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 20:18
*
Hörnbord
Läs mer om 50/60-tal
nr 961 4025
Hörnbord
Teak/Rotting, France & Son längd: 77 cm, djup: 77 cm, höjd: 65 cm
Utrop: | 2.000 kr |
---|---|
Såld: | 1.500 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 11 maj 2015 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
11/5 17:49:14 | 1 | Vinnande bud |
- Tema
11 maj
50/60-tal
PÃ¥ detta tema har vi samlat vackra och spännande föremÃ¥l frÃ¥n 1950-talet och 1960-talet.Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bord hörnbord rotting teak teakmöbler trä
-
5136 Barnmöbel
3 delar, Tidigt 1900-tal, Skrivbord + 2 st pinnsto..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 19:22 -
5217 Blomsterbord
Teak, på trissor. Bredd: 92 cm, djup: 30 cm, höjd:..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 20:51 -
4008 Bockbord
Furu. Bredd: 137 cm, djup: 60 cm, höjd: 72 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 20:06
-
4146 Bord
med klaffar och låda, mahogny. Bredd: 115 cm + 2 k..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 18:08 -
5218 Lampbord
Alm, med hylla. Bredd: 60 cm, djup: 34 cm, höjd: 6..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 18:47 -
5273 Lampbord
mahogny, NK. Bredd: 63 cm, djup: 61 cm, höjd: 51 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 20:18